Kurs GRAPHIC DESIGN – Podstawy projektowania graficznego

Opinie o kursie


Cena: 119 zł*


Ten kurs poświęcony jest teoretycznym zasadom projektowania graficznego. To zasady związane przede wszystkim z kompozycją i kolorem. Te reguły tworzą pewien język – język projektowania. Bez znajomości tego języka będzie Ci bardzo trudno tworzyć grafiki na profesjonalnym poziomie.

Projektowanie graficzne opiera się na konkretnych zasadach. Poznanie ich pozwoli Ci projektować w świadomy sposób, dzięki temu Twoje projekty będą zrozumiałe dla innych, a tym samym lepsze.

KUP KURS


Ten kurs został przygotowany dla Strefy Kursów. Przycisk KUP KURS przekierowuje na stronę wydawnictwa, gdzie możesz złożyć zamówienie.

* Cena na stronie wydawnictwa może się różnić od ceny podanej na tej stronie np. ze względu na promocje.


Opinie użytkowników kursu


Kurs Podstawy projektowania graficznego

Kurs jest już dostępny w sprzedaży od jakiegoś czasu i został oceniony przez 300 użytkowników.
Poniżej wybrałem tylko kilka komentarzy. Wszystkie znajdziesz na stronie kursu. Kliknij, by przeczytać wszystkie komentarze

Cieszę się, że udało mi się przekazać niekiedy trudne zagadnienia, w sposób prosty i praktyczny, na co wskazują wysokie oceny kursu.


„Bardzo przydatny kurs!
W zasadzie chyba jedyny, który wyjaśnia tak wiele zagadnień z tematyki projektowania graficznego (kompozycja, teoria koloru, typografia, psychologia).
Autor w spokojny i dokładny sposób omawia tematy. Dodatkowo podani są twórcy, którym warto się przyjrzeć (np. Kandinsky :))
Według mnie był to jeden z najlepszych kursów, jaki przerobiłem i który wniósł wartościowe informacje do mojej pracy. Zainspirował mnie również do dalszego pogłębiania wiedzy.”
Maciej Pikuła


„Rewelacyjny kurs. Mimo, że jako grafik pracuję ponad 15 lat to zapoznałam się z wieloma ciekawymi tematami.”
Krystyna Beata Kierzek


„Jeden z lepszych kursów o tej tematyce! Konkretny, nieprzegadany i na wysokim poziomie merytorycznym. Wszystkim gorąco polecam!”
Anna Przastek


„Bardzo dobre szkolenie. Wykład prowadzony konkretnie i rzeczowo. Laikowi uświadomi ile pracy jeszcze przed nim. Prowadzący inspiruje do pracy własnej, wyznacza kierunki. Dla osób początkujących – zdecydowanie polecam.”
Grzegorz Szeliga


„Bardzo przydatny kurs. Przejrzysty przewodnik o podstawowych zagadnieniach dotyczących projektowania graficznego. Można znaleźć tu sporo inspiracji i praktycznych wskazówek.”
Katarzyna Matóg


ZOBACZ WIĘCEJ OPINII