Grafoteka.pl

ROZPOCZNIJ KURS DESIGNERA

Grafika wektorowa

OPINIE
KLIENTÓW

Grafika komputerowa, wektorowa
Opinie Klientów na temat autorskich kursów dla grafików, które znajdziesz na stronie Grafoteka.pl
„Bardzo przydatny kurs!
W zasadzie chyba jedyny, który wyjaśnia tak wiele zagadnień z tematyki projektowania graficznego (kompozycja, teoria koloru, typografia, psychologia).
Autor w spokojny i dokładny sposób omawia tematy. Dodatkowo podani są twórcy, którym warto się przyjrzeć (np. Kandinsky :))
Według mnie był to jeden z najlepszych kursów, jaki przerobiłem i który wniósł wartościowe informacje do mojej pracy. Zainspirował mnie również do dalszego pogłębiania wiedzy.”
Maciej Pikuła


„Rewelacyjny kurs. Mimo, że jako grafik pracuję ponad 15 lat to zapoznałam się z wieloma ciekawymi tematami.”
Krystyna Beata Kierzek


„Jeden z lepszych kursów o tej tematyce! Konkretny, nieprzegadany i na wysokim poziomie merytorycznym. Wszystkim gorąco polecam!”
Anna Przastek


„Bardzo dobre szkolenie. Wykład prowadzony konkretnie i rzeczowo. Laikowi uświadomi ile pracy jeszcze przed nim. Prowadzący inspiruje do pracy własnej, wyznacza kierunki. Dla osób początkujących – zdecydowanie polecam.”
Grzegorz Szeliga


„Bardzo przydatny kurs. Przejrzysty przewodnik o podstawowych zagadnieniach dotyczących projektowania graficznego. Można znaleźć tu sporo inspiracji i praktycznych wskazówek.”
Katarzyna Matóg


„Po pierwsze sam kontakt jest zadziwiająco świetny, a wręcz natychmiastowy. [...]
Polecam!!
Świetny kurs!
Samo proste tłumaczenie lektora sprawia, że w łatwy sposób przyswaja się nową wiedzę; praktyka czyni mistrza.
Polecam każdemu ;)”
Cezary Banach


„Jestem bardzo miło zaskoczony zawartością kursu CorelDRAW Wnikliwie od podstaw; jakością nagrań, podejściem do omawianych zagadnień.
Z dotychczas przerobionego materiału wyniosłem mnóstwo cennych informacji.
Zdecydowanie polecam zarówno tym, którzy podobnie jak ja coś tam już wiedzieli i chcieli poszerzyć swoją wiedzę, jak i tym zupełnie początkującym.
Kupując kurs byłem dość sceptycznie nastawiony z uwagi na poprzednie, niekoniecznie dobre doświadczenia z kursami innych wydawców, ale moje obawy były płonne, kurs jest naprawdę dobry.”
Grzegorz Skrzypek
e-wycieraczki.pl


„Zakupione kursy przede wszystkim zaskoczyły mnie dobrą ceną. Poza tym przesyłka została dostarczona za darmo i terminowo.
Polecam Firmę Grafoteka, gdyż widać, że poważnie tratuje się tu klientów.”
Hanna Spłocharska


„Bardzo serdecznie polecam, zawarte materiały w kursach są naprawdę bardzo skrupulatnie zaprezentowane.
Fachowa i rzetelna wiedza.”
Sylwia Szameto Ilnicka


„Kurs Sekrety skutecznych banerów bardzo dobrze napisany, łatwo się na nim pracuje.
Polecam!”
Dorota Gierlik


„Kursy są świetne, tłumaczą całą istotę kompozycji i rozmieszczania elementów w przestrzeni roboczej. Kursy zawierają bardzo wiele przydatnych wskazówek i rad, w szczególności dotyczących kolorów jak i zachowania i stworzenia efektu przestrzennego wizualizacji projektów.

Ponadto w sposób prosty i przyjemny przedstawiają nam przygotowanie miejsca pracy jak i przygotowanie preferencyjne programów i plików do druku (w składzie DTP), a także materiałów reklamowych.
Serdecznie Polecam wszystkim początkującym jak i też zaawansowanym, każda wiedza na temat sztuki czy rysowania przydaje się w projektowaniu, w szczególności, gdy cena za tą wiedzę nie jest wygórowana.”
yaaqov


Zakup kursu CorelDRAW Wnikliwie od podstaw to był dla mnie strzał w dziesiątkę. Jako laik bardzo szybko i przyjemnie nauczyłam się podstaw obsługi programu — teraz systematycznie poszerzam swoją wiedzę.
Kurs w sposób kompleksowy, jasny i zrozumiały prezentuje możliwości programu i uczy jak najefektywniej je wykorzystywać. Duża ilość rozdziałów pozwala na łatwy powrót do wybranych treści i ich powtórzenie.
Czuję, że po przerobieniu całości nic w Corelu nie będzie mi obce :)”
Magda K.


„Tworzenie ulotek, wizytówek, papieru firmowego nie jest już tajemnicą. Dzięki temu kursowi, zostaniesz wprowadzony w świat projektowania materiałów reklamowych pod wydruk.
Materiał został przedstawiony przejrzyście, przekrojowo a co najważniejsze fachowo. Nic dodać, nic ująć.”
Piotr


„Niniejszy kurs rzeczywiście w pigułce zawiera całą podstawową wiedzę niezbędną do tworzenia prostych projekcji własnych stron internetowych; nie tylko w jasny i przystępny sposób tłumacząc podstawy języka HTML, ale i ucząc wprowadzania niezbędnych rozwiązań graficznych.
Prócz filmów znajdują się programy znacznie ułatwiające naukę, a zdobytą wiedzę można utrwalić przez zawarte na płycie ćwiczenia.
Świetnym pomysłem są również tablice, dzięki którym niezbędne informacje są zawsze pod ręką.
Polecam wszystkim rozpoczynającym swoją webdesignerską przygodę.”
Anka


„Zdecydowanie polecam kursy video portalu Grafoteka.pl. Bardzo wnikliwie przygotowują i opisują pracę z programami, portal oferuje wiele ciekawych i potrzebnych materiałów, ceny są przystępne, a kontakt świetny.”
Polecam.
Karolina


„Kurs CorelDRAW Wnikliwie od podstaw jest bezapelacyjnie perłą na rynku. Dzięki temu kursowi nauczyłem się w sposób kompletny obsługi programu od podstaw. Pakiet 2xDVD to tak dużo zalet, że nie sposób ich wymienić.
Nie musisz już kupować kursów\książek uzupełniających, wszystko masz na dwóch DVD.
Czysty profesjonalizm i gwarancja jakości — jestem zachwycony.”
Piotr


„Chcesz nauczyć się tworzyć banery w Photoshopie, Swish a może we Flash? Nic prostszego! Wystarczy, że kupisz, tak jak ja, kurs „Sekrety skutecznych banerów”. Dzięki temu kursowi krok po kroku, zdobędziesz praktyczną wiedzę, jak tworzyć banery w aż trzech wiodących programach. Dowiesz się także, jak zaplanować kampanię reklamową, przygotować reklamę dla AdTaily, poznasz teoretyczne podstawy.
Kurs ten przerósł moje oczekiwania, otrzymałem więcej niż się spodziewałem. Czuję się usatysfakcjonowany w każdym aspekcie.”
Piotr


„Zakupiłem kurs Kompendium projektanta stron internetowych& i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Kurs jest bardzo obszerny i przekazuje w przystępny, interaktywny sposób wiele cennych informacji na temat tworzenia stron internetowych o nowoczesnym wyglądzie.
Za niewysoką cenę dostajemy bardzo przydatny tutorial.”
Michał M.


„Jestem bardzo zadowolony z zakupionego kursu. Dobrze przygotowany materiał edukacyjny. W każdej chwili można wrócić do listy filmów i zrobić sobie powtórkę. Żaden inny kurs nie dostarczył mi tylu informacji. Polecam.”
Krystian


„Kurs naprawdę świetny! Przyjazny głos lektora — wszystko wytłumaczone bardzo dokładnie i dobrze przygotowane. Widać, że to fachowcy i profesjonaliści.
Kursy, tego sprzedawcy wprowadziły mnie w świat grafiki komputerowej. 100% Pozytyw. Jakość kursu na najwyższym poziomie, sprawdź.
Bardzo profesjonalny sprzedawca.”
Piotr Nowak


Doskonały kurs, profesjonalnie przygotowany, jasno i wyraźnie przedstawiający zawarte treści.
Polecam wszystkim, którzy zaczynają, ale również tym którzy chcą podnieść swoje umiejętności.
Z takimi kursami nauka to sama przyjemność.”
Piotr Nowak


„Zdecydowanie polecam, bo warto! Kursy są super i profesjonalnie wykonane.
Te kursy są robione z pasją, ogromnym zaangażowaniem i z wieloletnim doświadczeniem.”
Piotr Nowak


Kurs naprawdę świetny!
Kupiłem kurs i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Bardzo porządnie zrobiony. Można się naprawdę dużo nauczyć.
To jest to czego szukałem i znalazłem. Z takimi kursami nauka to sama przyjemność.”
Piotr Nowak