Grafoteka.pl

ZOBACZ SZCZEGÓŁY KURSU

Kurs GRAPHIC DESIGN – Podstawy projektowania graficznego

Opinie o kursieCena: 119 zł*


Ten kurs poświęcony jest teoretycznym zasadom projektowania graficznego. To zasady związane przede wszystkim z kompozycją i kolorem. Te reguły tworzą pewien język – język projektowania. Bez znajomości tego języka będzie Ci bardzo trudno tworzyć grafiki na profesjonalnym poziomie.

Projektowanie graficzne opiera się na konkretnych zasadach. Poznanie ich pozwoli Ci projektować w świadomy sposób, dzięki temu Twoje projekty będą zrozumiałe dla innych, a tym samym lepsze.

KUP KURS


Ten kurs został przygotowany dla Strefy Kursów. Przycisk KUP KURS przekierowuje na stronę wydawnictwa, gdzie możesz złożyć zamówienie.

* Cena na stronie wydawnictwa może się różnić od ceny podanej na tej stronie np. ze względu na promocje.


Opinie użytkowników kursu

Kurs Podstawy projektowania graficznego

Kurs jest już dostępny w sprzedaży od jakiegoś czasu i został oceniony przez ponad 100 użytkowników.
Poniżej wybrałem tylko kilka komentarzy. Wszystkie znajdziesz na stronie kursu. Kliknij, by przeczytać wszystkie komentarze

Cieszę się, że udało mi się przekazać niekiedy trudne zagadnienia, w sposób prosty i praktyczny, na co wskazują wysokie oceny kursu.


„Bardzo przydatny kurs!
W zasadzie chyba jedyny, który wyjaśnia tak wiele zagadnień z tematyki projektowania graficznego (kompozycja, teoria koloru, typografia, psychologia).
Autor w spokojny i dokładny sposób omawia tematy. Dodatkowo podani są twórcy, którym warto się przyjrzeć (np. Kandinsky :))
Według mnie był to jeden z najlepszych kursów, jaki przerobiłem i który wniósł wartościowe informacje do mojej pracy. Zainspirował mnie również do dalszego pogłębiania wiedzy.”
Maciej Pikuła


„Rewelacyjny kurs. Mimo, że jako grafik pracuję ponad 15 lat to zapoznałam się z wieloma ciekawymi tematami.”
Krystyna Beata Kierzek


„Jeden z lepszych kursów o tej tematyce! Konkretny, nieprzegadany i na wysokim poziomie merytorycznym. Wszystkim gorąco polecam!”
Anna Przastek


„Bardzo dobre szkolenie. Wykład prowadzony konkretnie i rzeczowo. Laikowi uświadomi ile pracy jeszcze przed nim. Prowadzący inspiruje do pracy własnej, wyznacza kierunki. Dla osób początkujących – zdecydowanie polecam.”
Grzegorz Szeliga


„Bardzo przydatny kurs. Przejrzysty przewodnik o podstawowych zagadnieniach dotyczących projektowania graficznego. Można znaleźć tu sporo inspiracji i praktycznych wskazówek.”
Katarzyna Matóg


ZOBACZ WIĘCEJ OPINII