ROZPOCZNIJ KURS DESIGNERA

Grafoteka.pl

CorelDRAW X7. Recenzja. Nowości i ulepszenia

CorelDRAW X7
NOWOŚCI I ULEPSZENIA


Recenzja wersji X7 CorelDRAW


Wersja CorelDRAW X7 to przede wszystkim usprawnienia. Właściwie nie znajdziemy żadnej godnej uwagi nowości, aczkolwiek wprowadzone zmiany są ważne i praktyczne. To przede wszystkim odświeżony interfejs. CorelDRAW wygląda teraz lepiej niż kiedykolwiek, jest nowocześnie i przejrzyście.

Drugie ważne usprawnienie dotyczy pracy z wypełnieniami, a więc jednego z najważniejszych obszarów pracy z programem. Przeprojektowano okna dialogowe, ale przede wszystkim wprowadzono interakcyjny podgląd wypełnień. Od teraz można obserwować zmiany jeszcze przed zatwierdzeniem ustawień wypełnienia. Zmiana dotyczy wszystkich rodzajów wypełnień, czy to kolorem, czy też deseniem.

I to moim zdaniem najważniejsze zmiany w wersji X7, ale oczywiście nie wszystkie, które wprowadzono w X7. Szczegóły w filmie poniżej.

Poruszone zagadnienia:

— Nowy interfejs CorelDRAW X7.
— Usprawniona konfiguracja.
— Ulepszona praca z dokumentami.
— Lepsza praca z wypełnieniami.


ZOBACZ TAKŻE: Zobacz wszystkie filmy do nauki CorelDRAW Affinity Designer. Co warto wiedzieć na początek? Affinity Designer. Filmy instruktażowe dla początkujących Affinity Designer. Tłumaczenie poleceń na język polski Affinity Designer. TIPS&TRICKS